poduszka do spania z łuską gryki (40x50cm; wybierz kolor poszewki!)

  • 60.00zł


poduszka do spania z łuską gryki


Ekologiczna, bardzo wygodna i prozdrowotna poduszka do spania wypełniona łuską gryki. Dzięki niej wreszcie porządnie się wyśpisz!

Poduszka wypełniona łuską gryki gwarantuje dobry, mocny sen. Przede wszystkim z tego względu, że

łuska gryki daje mocne oparcie dla głowy

- dopasowuje się do jej kształtu, do pozycji śpiącego, lecz zanadto się nie ubija; mięśnie szyi i karku mogą się rozluźnić po całym dniu napięć.

Rano budzisz się wypoczęty, bez bólu szyi czy karku.

Ponadto, łuska szeleści lekko przy każdym ruchu głowy, co działa kojąco, uspokaja i wycisza, a jednocześnie tłumi nieprzyjemne odgłosy otoczenia. Na takiej poduszce

głowa się nie poci, nie musisz więc martwić się o swoją fryzurę.

Aby komfort użytkowania był jeszcze większy, możesz dowolnie regulować ilość łuski w środku, a więc wysokość poduszki.

Poduszka jest bardzo dobra dla alergików - roztocza kurzu nie mają warunków, aby rozwijać się w łusce gryki. Jest również ekologiczna: jeśli Ci się znudzi, możesz wypełnieniem zasilić swój kompostownik!

Taka poduszka będzie Ci służyć lata,

nie trzeba jej wymieniać tak często, jak poduszek wypełnionych sztucznymi włóknami - łuska się nie ubija (jedynie w minimalnym stopniu), nie odkształca, zachowuje długo swoje własciwości. Aby ją odświeżyć, wystarczy ją włożyć na kilka godzin do zamrażarki (!).

kolor poszewki możesz wybrać sam! kliknij TUTAJ

UWAGA kolor poszewki wpisz w uwagach do zamówienia; zamówienie poszewki z bawełny z certyfikatem oeko-tex podnosi cenę poduszki o 15zł


z czego składa się poduszka?


Poduszka składa się z dwóch częśći:
1. z wewnętrznej poszewki wykonanej ze 100% bawełny, wyposażonej w zamek, wypełnionej łuską (dzieki temu możesz regulować dowolnie wysokość poduszki!); tej części poduszki nie wolno prać, można ją odświeżyć poprzez włożenie jej do zamrażarki na kilka godzin (najlepiej w foliowym woreczku, aby nie zawilgła) albo wywietrzenie jej
2. z poszewki zewnętrznej, wykonanej z bawełny; poszewka nie posiada zamka, lecz zakładkę z materiału, dzięki czemu nie ma na zawnątrz żadnych wystajacych elementów, które mogłyby zaburzyć komfort snu; bawełnianą poszewkę można prać w pralce.


Dodatkowa poszewka na poduszkę kosztuje 15zł.


napisz opinię

napisz opinię

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

tagi: poduszka do spania, poduszka z łuską gryki, poduszka eko, poduszka, poducha, poduszka dla alergika