książka do poduszki (zestaw)

  • 79.00zł


Z powodu urlopu będę wysyłać paczki od 21.08 :)


Mam dla Ciebie zestaw książka plus poduszka :) Powieść "Koniec świata" mojego autorstwa, a do tego poduszka z łuską gryki uszyta w mojej pracowni :) Coś dla ducha i ciała!


powieść Koniec świata


Rozgwieżdżone niebo, ciche wzgórza nieopodal i niekończące się śpiewanie przy ognisku. Melania kocha Bieszczady i muzykę. Kocha też swojego chłopaka Michała, ale co się wydarzy, gdy na horyzoncie pojawi się pełen uroku i charyzmy Janek? Będzie musiała podjąć decyzję: pozostać wierna ukochanemu czy ulec porywom serca?

Wyrusz z Melanią na koniec świata! Poznaj bohaterów, którzy skradną Ci serce i którym będziesz kibicować po ostatnią stronę powieści. Zabierz plecak i wygodne buty. Melania i jej przyjaciele poprowadzą Cię po zapierających dech w piersi szlakach, przez ciche połoniny i spowite tajemniczą mgłą lasy.

"Koniec świata" to wspaniała opowieść o miłości, Bieszczadach i realizowaniu marzeń, która zachwyci i ukoi Twoje serce.

Czytanie tej książki jest jak wędrówka. W Bieszczady i we własną duszę. Ciepła, piękna, mądra. Polecam!
Ania Kęska (aniamaluje.com)

Fascynująca powieść drogi o tym, co może znaczyć obietnica miłości. O tym, czym jest wolność ponawiajaca swój wybór.
dr Radosław Strzelecki (Instytut Filozofii UJ)

Do książki dołączona jest mapa turystyczna Bieszczad w skali 1:70 000 z zaznaczoną trasą przejscia bohaterów.

Liczba stron: 272.poduszka do spania z łuską gryki 40x40cm

Ekologiczna, bardzo wygodna i prozdrowotna poduszka do spania wypełniona łuską gryki. Dzięki niej wreszcie porządnie się wyśpisz!


Poduszka wypełniona łuską gryki gwarantuje dobry, mocny sen. Przede wszystkim z tego względu, że  łuska gryki daje mocne oparcie dla głowy - dopasowuje się do jej kształtu, do pozycji śpiącego, lecz zanadto się nie ubija; mięśnie szyi i karku mogą się rozluźnić po całym dniu napięć.

Rano budzisz się wypoczęty, bez bólu szyi czy karku.

Ponadto, łuska szeleści lekko przy każdym ruchu głowy, co działa kojąco, uspokaja i wycisza, a jednocześnie tłumi nieprzyjemne odgłosy otoczenia. Na takiej poduszce


głowa się nie poci, nie musisz więc martwić się o swoją fryzurę.


Aby komfort użytkowania był jeszcze większy, możesz dowolnie regulować ilość łuski w środku, a więc wysokość poduszki.


Poduszka jest bardzo dobra dla alergików - roztocza kurzu nie mają warunków, aby rozwijać się w łusce gryki. Jest również ekologiczna: jeśli Ci się znudzi, możesz wypełnieniem zasilić swój kompostownik!


Taka poduszka będzie Ci służyć lata,


nie trzeba jej wymieniać tak często, jak poduszek wypełnionych sztucznymi włóknami - łuska się nie ubija (jedynie w minimalnym stopniu), nie odkształca, zachowuje długo swoje własciwości. Aby ją odświeżyć, wystarczy ją włożyć na kilka godzin do zamrażarki (!).

kolor poszewki możesz wybrać sam! kliknij TUTAJ


UWAGA kolor poszewki wpisz w uwagach do zamówienia; zamówienie poszewki z bawełny z certyfikatem oeko-tex podnosi cenę poduszki o 15zł


Poduszka składa się z dwóch częśći:
1. z wewnętrznej poszewki wykonanej ze 100% bawełny, wyposażonej w zamek, wypełnionej łuską (dzieki temu możesz regulować dowolnie wysokość poduszki!); tej części poduszki nie wolno prać, można ją odświeżyć poprzez włożenie jej do zamrażarki na kilka godzin (najlepiej w foliowym woreczku, aby nie zawilgła) albo wywietrzenie jej
2. z poszewki zewnętrznej, wykonanej z bawełny; poszewka nie posiada zamka, lecz zakładkę z materiału, dzięki czemu nie ma na zawnątrz żadnych wystajacych elementów, które mogłyby zaburzyć komfort snu; bawełnianą poszewkę można prać w pralce.


Dodatkowa poszewka na poduszkę kosztuje 15zł.


napisz opinię

napisz opinię

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good